ETRANS

Kontakt z salonem

Adam Malcharek – Wiceprezes ds. Handlowych
tel. +48 32 32 57 405
kom. +48 601 077 260
email: adam.malcharek@etrans.pl

 
Sprzedaż samochodów nowych
email: sprzedaz.etrans@kiamotors.pl
tel. +48 32 32 57 412

Regina Kiecka – Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 663 000 075
email: regina.kiecka@etrans.pl

 
Sprzedaż flotowa
email: flota.etrans@kiamotors.pl

Andrzej Palica – Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
kom. +48 663 000 076
email: andrzej.palica@etrans.pl

 Sprzedaż samochodów używanych

Paweł Rybarczyk – Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
kom. +48 663 000 070
email: pawel.rybarczyk@etrans.pl

Serwis
email: serwis.etrans@kiamotors.pl
tel. +48 32 32 57 411

Katarzyna Barchańska – Recepcja Serwisu
tel. +48 663 111 055
email: katrzyna.barchanska@etrans.pl

Marek Kołodziej - Kierownik Serwisu
tel. +48 32 32 57 406
email: marek.kolodziej@etrans.pl

Adam Kocima - Doradca Techniczny
tel. +48 663 000 079
email: adam.kocima@etrans.pl

Tomasz Petkiewicz - Doradca Techniczny
tel. +48 663 000 077
email: tomasz.petkiewicz@etrans.pl

Mateusz Pandzioch - Doradca Techniczny
tel. +48 663 111 032
email: mateusz.pandzioch@etrans.pl

 
Naprawy blacharsko-lakiernicze

Ryszard Englert – Doradca Techniczny
kom. +48 609 511 066
email: ryszard.englert@etrans.pl

 
Dział części zamiennych i akcesoriów
email: czesci.etrans@kiamotors.pl

Tel. +48 32 32 57 409

Anna Zybała - Specjalista ds. Części Zamiennych
tel. +48 663 000 043
email: anna.zybała@etrans.pl

Tomasz Słupik - Specjalista ds. Części Zamiennych
tel. +48 663 000 043
email: tomasz.slupik@etrans.pl

Stacja Kontroli Pojazdów
tel. +48 32 32 57 410

Krzysztof Tiebler – Diagnosta

Tel. +48 663 000 078
email: skp.kia@etrans.pl

  
Godziny otwarcia:
Salon
poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00
Serwis
poniedziałek - piątek: 7.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00

Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000092886
Kapitał Zakładowy: 810.000,00 PLN
Pekao SA o/Katowice
60 1240 2975 1111 0010 6208 2700

internet:
http://www.etrans.pl

 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more